Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

MITIT_Sport_Stars: курсанти ВІТІ взяли участь у чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентської молоді

Добавлено: 03.05.2023 Переглянуто: 433


У спортивному комплексі Національного університету біоресурсів та природокористування України відбувся чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту.

У змаганнях брали участь представники з 5 областей України та понад 15 закладів вищої освіти. Серед представників були і курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Зокрема, курсант факультету Бойового застосування систем управління та звʼязку молодший сержант Віктор Віталій посів II місце, виступивши з гирею вагою 32 кг. Це ще раз підтвердило високий рівень підготовки військовослужбовців ВІТІ та їх здатність досягати високих результатів у різних сферах життя.

Вітаємо переможців та учасників чемпіонату! Бажаємо наснаги та впевненості в досягненні будь-яких висот! Змагання з гирьового спорту стали чудовим прикладом того, як спорт може об'єднувати людей різних вікових категорій та професій, а також сприяти здоровому способу життя та розвитку спортивного руху в країні.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх