30 квітня в Україні відзначається День прикордонника

Добавлено: 30.04.2023 Переглянуто: 374

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут приєднується до привітання.

Ваша професія є важливою складовою національної безпеки та має велике значення для захисту державного кордону.

Ваша безкомпромісна відданість обов'язкам та професійність, з якою виконується важлива місія забезпечення безпеки України, заслуговують на повагу та вдячність.

Після повномасштабного вторгнення саме прикордонники першими зустріли окупантів на наших кордонах. Ці герої щодня охороняють наш спокій та дають відсіч агресору.

Тож нехай Ваша праця завжди буде вагомим внеском у розвиток держави, а небезпека завжди обходить Вас стороною!

Із професійним святом!