Курсанти BITI стали донорами крові

Добавлено: 27.04.2023 Переглянуто: 394

Курсанти BITI регулярно беруть участь у благодійних заходах, щоб допомогти тим, хто цього дійсно потребує.

Донорство крові - це одна з найважливіших форм благодійності, яка може допомогти врятувати життя тим, хто потребує трансфузії. Курсанти BITI не тільки розуміють це, а й відчувають відповідальність за життя тих, кому вони можуть допомогти.

Під час донорської акції, було пройдено всі необхідні медичні обстеження та підготовку до процедури здачі крові.

Допомогу у вигляді здачі крові та її компонентів курсанти адресували пораненим військовим побратимам, які перебувають на лікуванні в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».

Долучайтеся до акції донорства! Разом! До перемоги!