Великоднє привітання начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 16.04.2023 Переглянуто: 400

Шановні військовослужбовці та працівники Збройних Сил України!

16 квітня 2023 року православні християни святкують Великдень – найважливіше свято для кожної православної людини.

З нагоди світлого і радісного свята, Великодня, хочу висловити свої найщиріші привітання та побажання кожному з вас.

Зараз вся країна переживає скрутний час, пов’язаний з війною, і кожен українець робить все можливе для наближення нашої Перемоги. Саме світлий день Великодня символізує перемогу життя над смертю.

Нехай цей день стане для кожного з нас символом нового життя, початку нових справ та здобутків. Бажаю, щоб Великодній дух проникнув у ваші серця та дарував мир, любов та спокій.

Щиро зичу вам та вашим родинам здоров'я, благополуччя та достатку.

Нехай Великдень принесе нашій Україні перемогу, а її народові - процвітання.

Христос Воскрес!

З повагою,

начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

генерал-майор Віктор Остапчук