Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Військовослужбовці ВІТІ здобули срібло у змаганнях з кульової стрільби

Добавлено: 14.04.2023 Переглянуто: 402


Команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяла участь у змаганнях з кульової стрільби, з метою розвитку та популяризації фізичної культури та спорту.

Кульова стрільба - це вид спорту, який вимагає від учасників змагань високої концентрації та точності.

У заході взяли участь семеро військовослужбовців із різних факультетів Військового інституту. Загалом, у змаганнях брали участь 12 команд від різних навчальних закладів.

Команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут продемонструвала високий рівень майстерності та спортивної підготовки, завоювавши почесне ІІ місце у змаганнях з кульової стрільби.

Зокрема, курсант Роман Ігошин посів ІІ місце та курсантка Владислава Толочко - ІІІ місце серед 60 осіб в індивідуальному заліку.

Цей успіх команди став результатом командної роботи та наполегливості курсантів та тренерів. Вітаємо учасників команди із таким високим результатом! Далі - більше!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх