Благодійний бал «Між нами»

Добавлено: 06.07.2017 Переглянуто: 865

Благодійний бал – це можливість не лише поринути у магію танцю, але й долучитися до благородної справи. Саме тому курсанти факультету Телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації не залишили без уваги Благодійний бал «Між нами», який організували спільними зусиллями Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Українська Академія Лідерства. Захід відбувся у Колонній залі Київської міської Державної адміністрації. Окрім основної унікальної історичної танцювальної програми організаторами Благодійного балу були проведені лотереї, танцювальні майстер-класи, вокальні номери. Курсанти 4 курсу факультету «Телекомунікаційних систем» отримали враження, море позитивних емоцій та відчули себе справжніми кавалерами.