Представники ВІТІ взяли участь у програмі підвищення кваліфікації викладачів “The foundational faculty development program”

Добавлено: 03.04.2023 Переглянуто: 410

У березні представники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь у першому етапі програми підвищення кваліфікації викладачів “The foundational faculty development program”, що входить до “The NATO defense education enhancement program and partnership for peace consortium of defense academies and security studies institutesна” на тему “Student centered active learning methods”.

Під час семінарів учасники брали активну участь в дискусіях та обговореннях за тематикою заходів, інтерактивних опитуваннях, а також практично відпрацьовували завдання зі створення навчальних матеріалів з елементами інфографіки.

У підсумку, учасники отримали теоретичні відомості та неоціненний практичний досвід застосування інноваційних технологій в освітньому процесі.

Дякуємо організаторам заходу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!