Зрозуміти та відреагувати: представники ВІТІ взяли участь у підготовці за Програмою вдосконалення оборонної освіти НАТО

Добавлено: 29.03.2023 Переглянуто: 390

Протягом березня Женевським центром DCAF було організовано Програму підготовки інструкторів «Розуміння та реагування на неетичну поведінку» для представників Міністерства оборони. Військовослужбовці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут також долучились до підготовки. Захід відбувався на території Словацької республіки.

Підготовка інструкторів відбувалась в рамках Програми вдосконалення оборонної освіти НАТО. За допомогою цієї програми були підтримані зусилля представників Міністерства оборони України, спрямовані на підвищення ефективності прийняття рішень та операцій. Під час тренінгу було порушено безліч етичних дилем та розроблено алгоритми реагування на таку поведінку, як дискримінація, кумівство та зловживання владою.

Щиро дякуємо нашим партнерам за підтримку!