Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Курсанти 3х курсів ВІТІ пройшли навчальну практику за фахом

Добавлено: 25.03.2023 Переглянуто: 583


Наприкінці березня 2023 року курсанти 3х курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завершили навчальну практику за фахом.

Навчальна практика є важливим елементом здобуття військової освіти, адже забезпечує формування професійних вмінь і навичок, набуття практичного досвіду у виконанні завдань за фахом. Так, на кілька тижнів військовослужбовців було розподілено до частин Збройних Сил України задля вдосконалення набутих вмінь та навичок.

За час проходження практики курсанти придбали практичні уміння і навички з експлуатації, ремонту і збереження ОВТ, засобів обслуговування та ремонту, організації обліку, категорювання і списання техніки й озброєння як у мирний так і у воєнний час, навчились використовувати засоби вимірювальної техніки, застосовувати знання і навички проведення і організації технічного обслуговування штатних засобів зв’язку й автоматизації та розробляти плануючі документи з експлуатації, ремонту і списання засобів зв’язку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх