Заняття з тактичної медицини

Добавлено: 30.06.2017 Переглянуто: 1272

29 червня 2017 року з офіцерами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації викладачами кафедри “ Організації медичного забезпечення ЗС України ” Української військово-медичної академії було проведено практичне заняття з “ Тактичної медицини ”.

На 5-ти тактичних точках були практично відпрацьовані питання: надання медичної допомоги у секторі обстрілу, варіанти переміщення пораненого в сектор укриття, надання допомоги у секторі укриття.

Слухачі отримали досвід та практичні навички у використанні засобів зупинки кровотечі, надання медичної допомоги при гострому порушенні дихання , накладання джгутів та пов’язок.

Співпраця двох вишів - ВІТІ та УВМА дозволяє значно покращити процес підготовки офіцерів з тактичної медицини.