Першокурсники ВІТІ взяли участь в спортивних змаганнях на згуртування колективу

Добавлено: 13.03.2023 Переглянуто: 415

Першокурсники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь у змаганнях за принципом тимбілдіглу «Юний зв‘язківець».

В ході змагань, для команд було підібрано завдання, які допомагали згуртувати учасників для виконання спільної діяльності а також спільної відповідальності за результати своєї роботи.

Змагання складались з 7ми етапів:

вправа «Єднання» для покращення співпраці між учасниками;

завдання «Безперервний зв‘язок» для формування концентрації;

завдання «Кодове слово», «Дрон» та «Шифрувальник» для спільного виконання завдань, враховуючи інтереси кожного учасника;

гра «Вежа зв'язківця» для розвитку креативу;

гра «Попади в ціль» для зміцнення командного духу.

Також, метою даного заходу було зняття напруги та розвиток резильєнтності (стресостійкості) особистості, стабілізації психологічного стану всіх учасників та підвищення лідерських якостей військовослужбовців.