Вшанування пам’яті загиблих воїнів-зв’язківців випускниками факультету інформаційних технологій

Добавлено: 24.06.2017 Переглянуто: 1006

24 червня 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбувся 164-й випуск офіцерів-зв’язківців. Випускники факультету Інформаційних технологій після урочистої частини провели Ритуал Пам’яті загиблим воїнам-зв’язківцям в АТО.

Як зазначив сержант Мартиненко А.Г.: «Ми вшановуємо пам'ять наших мужніх воїнів, які своїм безсмертним подвигом показали нам – який має бути справжній офіцер. Ми з певністю можемо сказати, що вони стали гідним прикладом для всіх нас, пам'ять про них та їх героїчні подвиги назавжди залишиться у наших серцях»

Вітер журливу наспівує пісню,

Ворон кружляє високо вгорі,

А в грудях становиться млісно,

Коли споминаю усі ті бої.

Світитиме сонце, радітимуть люди,

Бо воля навіки до нас вже прийшла,

Але у серцях і в душах все буде

Й та сила, що волі віддала життя.

Вони полягали за Вітчизну у бою,

Бо кожний її, як матір кохав.

Не дали чужинцям трощить свою долю,

Хоч ворог землею ще довго гуляв.