Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

З особовим складом факультету інформаційних технологій проведено круглий стіл "Стоп корупція"

Добавлено: 14.02.2022 Переглянуто: 600


14 лютого з викладачами та курсантами факультету інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулося засідання круглого столу на тему "Стоп корупція".

Керівником заняття виступив заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський, який розповів про корупцію, її місце в нашій країні, а також довів до особового складу підходи щодо проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у військовому середовищі.

- Боротьба з корупцією є однією з головних питань, які порушуються в нашій країні та за її межами. Тому важливо, щоб офіцери та курсанти ВІТІ обговорювали особливості антикорупційного законодавства, як реалізовуються його функції, а також сприяли активному обговоренню та рішенню цих питань,- зауважив під час свого виступу полковник Олег Петровський.

Проведення таких заходів є неабияк корисними для особового складу навчального закладу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх