Курсанти та офіцери ВІТІ в Залі пам’яті вшанували загиблих побратимів

Добавлено: 09.02.2022 Переглянуто: 463

Сьогодні, 9 лютого офіцери та курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку та факультету телекомунікаційних систем ВІТІ долучились до щоденної ранкової церемонії вшанування загиблих українських воїнів, що відбувається в Залі пам’яті захисників України на території Міністерства оборони України.

Цього дня в боях за свободу і незалежність України загинуло 33 військовослужбовці, серед них – начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, кандидат технічних наук, доцент полковник Павлов Ігор Миколайович та випускники інституту різних років: полковник Музика Артур Сергійович та підполковник Василенко Святослав Вікторович.

Також, серед присутніх курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут були присутні діти героїв, які також загинули в цей день - це курсант Бердес Артем Олександрович, син молодшого сержанта Бердеса Олександра Миколайовича, та курсант Циганок Антон Сергійович, син полковника Циганка Сергія Анатолійовича.

Пам’ять захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять загиблим борцям за Україну! Вічна їм Слава!