Я маю віддати борг Батьківщині, яка мене виховала – АрміяInform

Добавлено: 09.02.2022 Переглянуто: 511

На території Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Герої Крут є Меморіал загиблим під час російсько-української війни офіцерам-зв’язківцям, які закінчили цей навчальний заклад. Серед гранітних обелісків — один на честь вшанування пам’яті полковника Ігоря Павлова, який загинув у селищі Логвинове, що неподалік Дебальцевого. Сьогодні, 9 лютого, виповнюється 7 років з дня загибелі Ігоря Миколайовича.

Начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації ВІТІ імені Герої Крут, кандидат технічних наук, доцент полковник Ігор Миколайович Павлов героїчно загинув під час виконання бойового завдання із забезпечення зв’язку частин і підрозділів сектора «С».

Ігор Миколайович народився 28 травня 1968 року у м. Мензелінськ на середньому Уралі. Доля склалася так, що він рано втратив батьків, тому виховувався у будинку малюка та в школах-інтернатах. З раннього дитинства Ігор Миколайович був змушений покладатися лише на себе та нелегкою щоденною працею прокладати собі шлях у цьому нелегкому житті. Саме тому з 17 років пішов працювати на Богословський алюмінієвий завод у місті Краснотур’їнськ. Звідти його призвали на строкову службу до війська........

Дивиться більше