Назавжди в нашій пам’яті: у ВІТІ відбулись заходи з нагоди вшанування пам’яті полковника Ігоря Павлова

Добавлено: 09.02.2022 Переглянуто: 560

9 лютого 2022 року 7-ма річниця від дня загибелі начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації (суч.: факультет бойового застосування систем управління та зв’язку) Військового інституту телекомунікацій та інформатизації кандидата технічних наук, полковника Павлова Ігоря Миколайовича.

Ранком трагічної дати курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку вшанували пам’ять Ігоря Миколайовича хвилиною мовчання. Надалі відбулись заходи покладання квітів до меморіалу, встановленого на Алеї Героїв Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Право покласти квіти до меморіалу було надано кращим курсантам факультету бойового застосування систем управління та зв’язку. На заході була присутня почесна гостя – дочка загиблого Героя – курсантка Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ імені Ігоря Сікорського Альона Павлова.

Також, військовослужбовці факультету вшанували пам'ять полковника Павлова біля меморіальної дошки встановленої біля будинку, де проживав Ігор Миколайович.

Повік не забудемо Героїв, що поклали життя за вільну, незалежну Україну. Ви назавжди в наших серцях!