Конкурс на кращу наукову роботу серед курсантів інституту

Добавлено: 21.06.2017 Переглянуто: 1039

Згідно з планом основних заходів по організації воєнно-наукової роботи курсантів на 2016-2017 навчальний рік у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації у травні-червні 2017 року проводився конкурс на кращу наукову роботу серед курсантів інституту.

Мета конкурсу – підвищення професійної підготовки курсантів інституту, розвитку у них наукового мислення і аналізу, набуття навичок самостійної наукової роботи.

Були розглянуті 22 роботи за п’ятьма напрямками: телекомунікації; інформаційні технології; інформаційна безпека; військові науки; соціально-гуманітарні аспекти розвитку суспільства, національна безпека.

На засіданні експертної комісії були визначені переможці та прийнято рішення нагородити їх дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня.

На думку членів конкурсної комісії, представлені на конкурс роботи є досить актуальними, пошуковими за своїм характером з нестандартними рішеннями актуальних задач, мають наукове та прикладне, теоретичне і практичне значення. Кращі роботи рекомендовано для участі у Всеукраїнському конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017/2018 навчальному році.

ДИПЛОМИ ОТРИМАЛИ:

І ступеня – Дніпровська А.М., 243 н.гр.; Мартиненко А.Г., 221 н.гр.; Марчук О.В., 332 н.гр.; Парнюк І.О., 221 н.гр.;; Буликан А.В., 161 н.гр.

ІІ ступеня – Бакуревич М.С., 131 н. гр.; Клюшин В.В., 231 н.гр.; Бойко Є.С., 221 н.гр.;Яворський Ю.В., 243 н.гр.; Волошин М.В., 253 н.гр.

ІІІ ступеня – Байбула О.О., 152 н.гр.; Кравченко А.О., 232 н.гр.;Гавліцький В.Ф., 232 н.гр.; Назарук В.О., 252 н.гр.

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ ПЕРЕМОЖЦЯМ ТА ЇХ НАУКОВИМ КЕРІВНИКАМ!