Почути, підтримати, допомогти: на факультеті телекомунікаційних систем пройшов Вечір запитань та відповідей

Добавлено: 03.02.2022 Переглянуто: 553

З курсантами всіх навчальних курсів факультету телекомунікаційних систем #ВІТІ було проведено Вечір запитань та відповідей.

Основною метою зустрічі було почути курсантські колективи, їхні побажання та взяти до уваги їхні поради.

Відповіді на запитання надавав заступник начальника факультету телекомунікаційних систем з морально-психологічного забезпечення підполковник Антон Ланко.

В свою чергу, офіцер надав звіт про пророблену діяльність щодо вирішення соціальних проблем курсантів, повідомив про зміни в законодавстві, які стосуються військових.

На всі запитання курсантів було надано змістовні відповіді, а також взято до уваги всі їхні побажання.

Безумовно, одним з показників ефективності роботи можна вважати не кількість виникаючих у особового складу запитань, а оперативне та фахове їх вирішення.

Тож, до наступної зустрічі на вечорі запитань та відповідей!