Делегація Європейського Союзу завітала до ВІТІ імені Героїв Крут

Добавлено: 02.02.2022 Переглянуто: 580

02 лютого до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завітали представники Європейської служби зовнішньої діяльності, які відповідають за реалізацію проєктів Європейського фонду забезпечення миру.

Під час зустрічі начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук, ознайомив гостей з діяльністю інституту, структурою та напрямками підготовки курсантів.

В подальшому, сторони обговорили напрями та перспективу майбутнього співробітництва, а також висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.