Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

У ВІТІ відбувся круглий стіл на тему "Дотримання процедур академічної доброчесності під час навчання"

Добавлено: 02.02.2022 Переглянуто: 598


2 лютого у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся круглий стіл на тему "Дотримання процедур академічної доброчесності під час навчання".

Гостями круглого столу стали курсанти та науково-педагогічні працівники факультету телекомунікаційних систем, а модератором круглого столу став - заступник начальника ВІТІ з навчальної роботи полковник Олексій Сілко.

Дотримання академічної доброчесності є дуже важливим у сьогоденній освіті. Це є важлива складовою освітнього процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та України, в цілому, - зазначив під час круглого столу полковник Олексій Сілко.

Курсанти обговорили принципи та правила академічної доброчесності, яких необхідно дотримуватися у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв, а також поспілкувалися на тему етики академічних відносин.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх