Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

#ВІТІ_104: Курсанти ВІТІ отримали вишиті сорочки в рамках проєкту «Army with children»

Добавлено: 31.01.2022 Переглянуто: 565


31 січня, спеціально до річниці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, яка відзначалась 29 січня, Міжнародним благодійним фондом «Родинний клуб “Матуся”» в рамках проєкту «Army with children» було ініційовано акцію «Подаруй вишиванку».

- Ви – майбутнє України, коли дивлюсь у ваші впевнені очі, на душі стає тепло. Вже кілька місяців ми пліч-о-пліч робимо добрі справи і це підтверджує, що армія України завжди зі свої народом, - зазначила у промові директорка Міжнародного благодійного фонду «Родинний клуб “Матуся”» пані Ольга Рудницька.

Очільниця фонду презентувала курсантам – першокурсникам інституту, які позбавлені батьківського піклування, та батьки яких загинули в ході проведення ООС (АТО), унікальні вишиті сорочки, а також подарувала музею ВІТІ вишитий рушник на добру згадку.

- Ми дуже раді, що про наших вихованців пам’ятають, для них роблять добрі справи. Такі акції є дуже важливими для військовослужбовців – справжніх патріотів України, - зазначив у промові заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський.

Командування Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут щиро дякує керівництву Міжнародного благодійного фонду «Родинний клуб “Матуся”» та Магазину вишиваного одягу «Галичанка» (м.Львів).

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх