Курсанти ВІТІ отримали премії від Президента України

Добавлено: 29.01.2022 Переглянуто: 647

29 січня, в День пам'яті Героїв Крут, на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Президент України Володимир Зеленський нагородив кращих курсантів вищих військових навчальних закладів.

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут були залучені до заходу, а також отримали грошові сертифікати ві Президента України:

- курсант факультету телекомунікаційних систем солдат Вікторія Онищенко;

- курсант факультету інформаційних технологій старший солдат Олексій Доброштан;

- курсант факультету бойового застосування систем управління та зв'язку старший солдат Олександр Бугай.

- Сьогодні вшановуємо пам'ять Героїв Крут разом з прекрасними й світлими юнаками та дівчатами. Вони вже не діти, вже - особистості, які опановують військову справу, щоб у майбутньому стати захисниками України.

Відтепер щороку в цей день ми відзначатимемо найкращих курсантів грошовою премією, - зазначив у промові Голова держави.

Вітаємо курсантів ВІТІ з цією знаковою подією!