#ВІТІ_104: Привітання начальника ВІТІ з нагоди відзначення річниці інституту

Добавлено: 29.01.2022 Переглянуто: 513

Шановні офіцери, сержанти, курсанти та працівники Збройних Сил України!

Понад сторіччя вже існує славетний виш – альма-матер для багатьох військовослужбовців, талановитих людей, справжніх професіоналів своїх справи.

Військовий інститут телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут – це велика родина, частиною якої є кожен з нас.

За роки спільної кропіткої праці колективом інституту, славетний виш перетворився на справжній бренд українського війська.

І в цьому заслуга кожного з нас!

Зі святом, шановні колеги!

Міцного здоров’я вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань!

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал - майор Віктор Остапчук