Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

#ВІТІ_104: Начальник інституту нагородив особовий склад з нагоди відзначення річниці Дня інституту

Добавлено: 28.01.2022 Переглянуто: 675


28 січня, напередодні річниці Дня Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук нагородив особовий склад інституту нагородами від Головнокомандувача Збройних Сил України, Командувача військ зв'язку та кібербезпеки Збройних Сил України, начальника Головного управління розвідки та відзнаками та грамотами від начальника інституту.

Заходи нагородження особового складу відбувались в сховищі історії становлення вишу - в музеї Військового інституту.

- Понад сторіччя вже існує славетний виш – альма-матер для багатьох військовослужбовців, талановитих людей, справжніх професіоналів своїх справи.

Військовий інститут телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут – це велика родина, частиною якої є кожен з нас, - зазначив у своїй промові начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук.

Під час заходів офіцери, сержанти та курсанти вшанували пам'ять загиблих юнкерів, які поклали свої життя у бою з більшовиками під станцією Крути та випусників вишу, які загинули за незалежність України на Сході у запеклій боротьбі з російськими окупантами.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх