Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Новини Військового коледжу ВІТІ

Добавлено: 23.01.2022 Переглянуто: 467


21 січня 2022 року з нагоди святкування Дня Соборності України курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут були запрошені на святковий концерт до Полтавської обласної філармонії.

В цей святковий для країни день кращі полтавці отримали пам’ятні нагороди та почесні грамоти. Кожна країна завжди відстоює свої права та інтереси. У нашому випадку нам доводиться відстоювати цілісність своєї держави.

100 років тому українці підтримали можливість створення нової країни, однак попри всі прогнози та перспективи, амбіції деяких політиків завадили реалізувати її. На долю країни за всю історію випала велика кількість випробувань. Але за останні 100 років ми зрозуміли, що наша сила — у єдності.

Святковий концерт віртуозів філармонії традиційно подарував всім присутнім у залі і зокрема нашим курсантам фантастичні емоції. Кожен з курсантів поринув у світ прекрасної музики.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх