ВСТУП-2022, прийом на навчання для здобуття ступеня вишщої освіти БАКАЛАВР, МАГІСТР, PhD (Правила прийому на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2022 році)                        

Спеціально до 104-ї річниці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут: запрошуємо на День відкритих дверей

Добавлено: 06.01.2022 Переглянуто: 449


Мрієш стати військовим програмістом чи справжнім захисником кіберпростору України? Тоді маєш чудову нагоду відвідати один з провідних військових вишів країни!

22 січня о 10.00 запрошуємо юнаків, дівчат та їхніх батьків відвідати День відкритих дверей Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут "#ВІТІ_104".

На вас чекає яскрава, насичена програма, а також можливість відчути себе справжнім військовослужбовцем!

Не гай часу! Реєструйся! Ми чекаємо саме на тебе!

ДОВІДКОВО: Для участі в заході необхідно завчасно пройти реєстрацію (після реєстрації на вашу електронну адресу надійде запрошення на День відкритих дверей, в якому буде визначено час відвідування та номер групи. Запрошення необхідно буде показати на КПП інституту з мобільного пристрою або у роздрукованому вигляді). Зареєструватись для участі ви можете за посиланням

Для відвідування заходу необхідно пройти попередню реєстрацію -


Не забудьте про запрошення, засоби індивідуального захисту та хороший настрій!

Ми чекаємо на вас!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2022.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх