ВСТУП-2022, прийом на навчання для здобуття ступеня вишщої освіти БАКАЛАВР, МАГІСТР, PhD (Правила прийому на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2022 році)                        

Курсанти ВІТІ, переможці конкурсу "Кращий студент", серед нагороджених за активну участь у розвитку молодіжного руху в місті Києві

Добавлено: 25.12.2021 Переглянуто: 167


24 грудня Департаментом молоді та спорту міста Київ на базі Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інcтитут імені Ігоря Сікорського» було проведено «Молодіжний саміт».

Метою заходу стало відзначення, кращих у розвитку молодіжного руху в місті Києві, особистостей, а також налагодження подальшої співпраці та підвищення ефективності роботи між Департаментом та молодіжними організаціями.

Номінованими на Подяку та пам'ятний подарунок від Департаменту молоді та спорту міста Київ стали курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут - переможці регіонального етапу конкурсу "Кращий студент України": Тарас Власюк, Софія Кураченко та Олексій Доброштан.

Талановиту молодь у відеозверненні привітала Директорка Департаменту молоді та спорту міста Київ Юлія Хан.

Нагороджувала визначних особистостей Заступниця Директорки Департаменту - Леся Яремійчук, яка у своїй промові зазначила важливість розвитку молодіжного руху та подякувала кожному з присутніх за їхній неоціненний внесок до розвитку столиці.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2022.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх