Курсантки ВІТІ взяли участь в круглому столі «Відродження молодіжної політики»

Добавлено: 24.12.2021 Переглянуто: 473

23 грудня за ініціативи ВМГО «Студентська республіка» та підтримки відділу у справах молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Українського молодіжного форуму на базі Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся круглий стіл «Відродження молодіжної політики».

У круглому столі взяли участь представники провідних вищих навчальних закладів Києва, серед яких представниці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут – голова курсантської ініціативи курсантка 5го курсу факультету телекомунікаційних систем солдат Анастасія Рудніцька та переможниця регіонального етапу конкурсу «Кращий студент України» курсантка 2го курсу факультету телекомунікаційних систем солдат Софія Кураченко.

На заході були присутні голова ВМГО «Студентська республіка» Павло Вікнянський, начальник відділу в справах молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Прокопенко, один із лідерів Київської Студреспубліки, член Ради Українського молодіжного форуму Артем Ніколенко, Голова Всеукраїнської спілки молодіжних та дитячих громадських організацій «Український молодіжний форум» Олександр Щерба, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик, директор Агентства соціальних комунікацій Сергій Белашко та письменник, мистецтвознавець, професор, голова Київської міської організації Товариства «Знання» України Василь Неволов.

Під час зустрічі учасниками було обговорено ряд проблемних питань молодіжної політики столиці та держави, а також альтернативні моделі молодіжної політики України.