Курсанти ВІТІ переможці змагань з кульової стрільби

Добавлено: 23.12.2021 Переглянуто: 596

13 - 15 грудня проходили змагання з кульової стрільби серед команд школярів загальноосвітніх закладів, студентів закладів фахової передвищої освіти та студентів вищих навчальних закладів Печерського району міста Києва.

Метою змагань було підвищення рівня професійної підготовленості та спеціальних навичок зі стрільби з вогнепальної зброї, регулярних занять спортом, організації змістовного дозвілля.

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вибороли 1 місце у складі команди:

Курсант факультету бойового застосування систем управління та зв'язку, солдат Дмитро Гурковський;

Курсант факультету бойового застосування систем управління та зв'язку, сержант

Олександр Дубовий;

Курсант факультету бойового застосування систем управління та зв'язку, солдат

Євген Фігура;

Курсант факультету бойового застосування систем управління та зв'язку, солдат

Богдан Умін;

Курсант факультету інформаційних технологій, солдат Михайло Сорокотяга;

Курсант факультету телекомунікаційних систем, солдат Ілля Сірий.

Також в особистій першості перемогу виборов курсант факультету бойового застосування систем управління та зв'язку, солдат

Дмитро Гурковський.

Вітаємо переможців! Бажаємо надалі рухатися тільки вперед, до нових звершень!