Свято наближається: у ВІТІ визначили переможців конкурсу "Фото зі святковою ялинкою"

Добавлено: 23.12.2021 Переглянуто: 504

17-22 грудня на офіційній сторінці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут в соціальній мережі Instagram проходив фотоконкурс з новорічною красунею-ялинкою.

Умови конкурсу були дуже прості:

- сфотографуватися з новорічною ялинкою ВІТІ;

- викласти фото на сторінку або в stories соціальної мережі Instagram з відміткою офіційної сторінки ВІТІ.

Переможці визначилися методом random таким чином:

1 місце - солдат Руслан Рощишин;

2 місце - солдат Анастасія Данильченко;

3 місце - солдат Максим Кулій.

23 грудня переможці конкурсу отримали пам'ятні подарунки від керівництва та курсантської ініціативи інституту.

Вітаємо переможців!