Курсанти Військового інституту відвідали технічний майданчик Національного координаційного центру кібербезпеки

Добавлено: 11.12.2021 Переглянуто: 505

10 грудня на технічному майданчику Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) Ради національної безпеки і оборони України технічний експерт Олександ Галущенко провів оглядову екскурсію діяльності НКЦК для курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Герої Крут, які навчаються на кафедрі автоматизованих систем управління факультету інформаційних технологій за спеціальністю 126 інформаційні системи та технології.

Майбутні професіонали у галузі інформаційних технологій отримали можливість ознайомитися з інструментарієм НКЦК та обговорити існуючі кіберзагрози і передові технології та методи кіберзахисту держави від хакерських атак. Неабияку дискусію серед курсантів та представників НКЦК викликали питання особистої безпеки у кіберпросторі. Також, у рамках розвитку подальшої співпраці заплановано проведення занять фахівцями НКЦК на базі ВІТІ для підвищення рівня технічної та організаційної обізнаності курсантів та науково-педагогічних працівників інституту щодо сучасного стану та подальших напрямів розвитку систем кібербезпеки держави..