У ВІТІ відбувся благодійний футбольний турнір присвячений 30-й річниці Дня Збройних Сил України

Добавлено: 07.12.2021 Переглянуто: 460

6 грудня 2021 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся благодійний футбольний турнір присвячений 30-й річниці Дня Збройних Сил України.

Право відкриття турніру було надано заступникові начальника інституту полковнику Віталію Тарасову.

В турнірі взяли участь команди силових структур України: команда патрульної поліції міста Києва, команда Повітряних Сил Збройних Сил України, команда Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

У запеклій боротьбі та під овації вболівальників, команди силових структур боролись за право називатись кращими.

Призові місця були розподілені таким чином:

І місце - команда патрульної поліції міста Києва;

ІІ місце - команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут;

ІІІ місце - команда Національного університету оборони України імені Івана Черняховського;

IV місце - команда Повітряних Сил Збройних Сил України.

Наприкінці заходу переможців було нагороджено кубками, медалями, грамотами та подарунками від спонсорів благодійного турніру.

Командування Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут дякує Асоціації українського футболу, Печерській районній державній в місті Києві адміністрації, інформаційному агентству «Центр новин» та ПрАТ «Оболонь» за сприяння в організації турніру.