У ВІТІ відбулось нагородження за підсумками змагань Спартакіади інституту

Добавлено: 06.12.2021 Переглянуто: 436

6 грудня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулось нагородження за підсумками змагань Спартакіади інституту.

В ході змагань Спартакіади були нагороджені підрозділи, команди підрозділів та курсанти, які посіли призові місця в особистій першості.

Особовий склад привітав та нагородив заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов.

- У знакову дату, 30 річницю Дня Збройних Сил України, для мене за честь відзначити кращих воїнів-спортсменів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Ви, шановні спортсмени, прославляєте навчальний заклад за його межами та завжди тримаєте марку. Не дарма говорять, ВІТІ - сила! - зазначив у своєму привітанні офіцер.

Призові місця цьогоріч розподілились таким чином:

- Змагання з бігу на 100 метрів:

І місце - 19 навчальний курс факультету телекомунікаційних систем;

ІІ місце - 18 навчальний курс факультету телекомунікаційних систем;

ІІІ місце - 10 навчвльний курс факультету телекомунікаційних систем.

- Змагання з бігу на 3000 метрів:

І місце - 19 навчальний курс факультету телекомунікаційних систем;

ІІ місце - 11 навчальний курс факультету телекомунікаційних систем;

ІІІ місце - 20 навчальний курс факультету інформаційних технологій.