В рамках проєкту "Вірте в ЗСУ" відбулася онлайн-зустріч

Добавлено: 06.12.2021 Переглянуто: 468

6 грудня, з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України, в рамках проєкту "Вірте в ЗСУ" відбулася онлайн-зустріч з учнями 9 та 11 класів Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 4.

До заходу доєдналися офіцери та курсанти факультету телекомунікаційних систем та факультету бойового застосування систем управління та зв'язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Курсанти поділились враженнями щодо навчання в інституті, проходження ПВПП, курсантського життя, дали поради для вступу до ВІТІ, а також відповіли на всі питання, порушені школярами.

Підполковник Антон Ланко розповів учням про важливість Збройних Сил України та військової справи, поділився особистими спогадами, враженнями, а також відповів на всі питання.

Школярі охоче поспілкувалися з військовослужбовцями та привітали їх зі святом!

Щиро дякуємо керівництву Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів 4 за підтримку та співпрацю!