Знову перемога! Курсанти ВІТІ стали переможцями конкурсу "Кращий студент Києва"

Добавлено: 03.12.2021 Переглянуто: 558

3 грудня відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу "Кращий студент України". Організаторами програми є ВМГО "Студентська республіка" та Народно-демократична ліга молоді, за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

• Кращий студент України (комплексна характеристика);

• Кращий студент-аналітик України;

• Кращий студент-громадський діяч України;

• Кращий студент-дизайнер України;

• Кращий студент-медійник України;

• Кращий студент-науковець України;

• Кращий студент-підприємець України;

• Кращий студент-програміст України;

• Кращий студент-профспілковий активіст України;

• Кращий студент-спортсмен України.

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут також взяли участь у конкурсі в різних номінаціях, де мають перемогу:

-У номінації "Кращий студент-програміст України" перемогу одержав курсант факультету інформаційних технологій Олексій Доброштан.

-У номінації "Кращий студент України (комплексна характеристика) перемогу одержала курсант факультету телекомунікаційних систем Софія Кураченко.

Підтримували учасників їхні товариші по службі, які завжди готові підставити дружнє плече побратимові.

Вітаємо курсантів з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та крокувати далі на завершення нових вершин!