Діалог як правило ефективний, коли є живе спілкування!

Добавлено: 02.12.2021 Переглянуто: 491

З курсантами четвертого курсу факультету телекомунікаційних систем, які здобувають ступінь вищої освіти бакалавр за спеціальністю Телекомунікації та радіотехніка відбувся вечір Запитань та відповідей.

Зустріч проводив заступник начальника факультету телекомунікаційних систем підполковник Антон Ланко.

Під час зустрічі були обговорені та вирішені ряд нагальних питань стосовно налагодження дієвої двосторонньої комунікації та зворотного зв’язку, надано відповіді на всі підняті запитання курсантів.