Лекція " Історія боротьби за Українську Державність та сучасні виклики." від військового капелана ПЦУ.

Добавлено: 29.11.2021 Переглянуто: 439

Сьогодні в каплиці Святого Архистратига Михаїла на території Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з курсантами факультету Інформаційних технологій відбулося молитовне вшанування пам'яті жертв Голодомору. Панахиду проводив військовий капелан Православної Церкви України протоієрей Дмитро Присяжний.

Після завершення поминальних заходів отець Дмитро Присяжний прочитав лекцію курсантам на тему: " Історія боротьби за Українську Державність та сучасні виклики."

-Незалежність для українців – це передусім нові можливості та торжество прав людини.

Боротьба за незалежність триває й нині. Українці змушені захищати від агресії територіальну цілісність і суверенітет своєї держави. Це боротьба не лише за людей і територію, а й за право бути собою, самим вирішувати, як жити і яке майбутнє обирати, бо як відомо Господь людину вільною створив, йшлося у виступі отця Дмитра