ПРИВІТАННЯ начальника ВІТІ генерал-майора Віктора Остапчука з Днем сержанта Збройних Сил України

Добавлено: 18.11.2021 Переглянуто: 482

Шановні панове сержанти!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем сержанта Збройних Сил України.

Це професійне свято засвідчує визнання відповідальності та професіоналізму сержантів.

Лідер для солдатів, зразок для підлеглих, опора для командира - таким є сучасний сержант Збройних Сил України! Свій девіз: «Честь, відповідальність, професіоналізм» українські сержанти щоразу доводять на практиці, адже саме від особистих командирських якостей сержанта часто залежить якісне виконання завдання усім підрозділом.

З нагоди свята висловлюю слова вдячності всьому сержантському складу за наполегливу і самовіддану службу Українському народові, а вашим сім’ям — за розуміння та підтримку в подоланні труднощів військової служби.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, нових звершень задля зміцнення військової могутності нашої Батьківщини.

Слава сержантам Збройних Сил України!

Слава Україні!

З повагою Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор Остапчук