Курсанти ВІТІ беруть участь в Національному хакатоні із кіберзахисту (National Hackathon on Cyber Security – NHCS).

Добавлено: 15.11.2021 Переглянуто: 594

З 15 по 19 листопада в Києві проходить Національний хакатон із кіберзахисту (National Hackathon on Cyber Security – NHCS), в якому беруть участь курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які навчаються за спеціальністью Кібербезпека.

Захід організовано Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації спільно з Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», за підтримки Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, посольства США в Україні, проєкту з обміну знаннями НАТО-Україна C4 та проєкту «Кібербезпека критичної інфраструктури України» (USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine).

Національний хакатон із кіберзахисту організовано за форматом NАТО TIDE Hackathon:

– три типи команд (синя – бере участь у змаганнях, зелена – команда експертів, яка поза конкурсом вирішуватиме одне із завдань, біла – судді та ментори);

– до трьох учасників у команді;

– три типи завдань.

У заході беруть участь 15 синіх команд із сектору безпеки і оборони освітніх і наукових закладів України. Менторами та суддями хакатону є провідні міжнародні та вітчизняні експерти з кіберзахисту.

Бажаємо нашій команді успіху і перемоги!

Перший Національний хакатон із кіберзахисту стартує 15 листопада - АрміяINFORM (Інформація від 14.11.2021 року)

В Україні триває Національний хакатон із кіберзахисту за форматом НАТО - АміяINFORM (Інформація від 16.11.2021 року)