Курсанти та викладачі ВІТІ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Добавлено: 11.11.2021 Переглянуто: 428

11 листопада, професорсько-викладацький склад кафедри військово-гуманітарних дисциплін та курсанти 2-го курсу Факультету інформаційних технологій Олексій Шевченко та Ольга Турчак взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Філософсько-соціологічні та психолого-педагогічні проблеми підготовки військового професіонала у глобальному світі", що проводилася у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за підтримки Міністерства оборони України та Головного управління морально-психологічного забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України.

Конференція проходила в режимі онлайн.

Протягом заходу учасники мали можливість ознайомитись з передовими досягненнями військової науки у контексті викликів сучасності та поділитись досвідом з представниками провідних наукових та освітніх установ України.