Начальник ВІТІ прийняв заліки з індивідуальної підготовки у заступників начальника інституту та начальників факультетів

Добавлено: 05.11.2021 Переглянуто: 486

4 листопада начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут прийняв заліки з індивідуальної підготовки у заступників начальника інституту та начальників факультетів.

Оцінка рівня з індивідуальної підготовки включала в себе здачу нормативів та теоретичних знань з:

-мобілізаційної підготовки;

-національно-патріотичної підготовки;

-технічної підготовки;

-тактико-спеціальної підготовки;

-спеціальної підготовки;

-оцінки рівня фізичної підготовленості.

Незабаром особовий склад інституту також приступить до здачі комплексних нормативів з індивідуальної підготовки за 2021 рік, яка в подальшому впливатиме на атестацію за рік кожного військовослужбовця.

Довідково: Індивідуальнп підготовка – це цілеспрямований та організований процес послідовних заходів навчання та виховання всіх категорій військовослужбовців ЗС України, спрямований на формування у них потрібного рівня знань, умінь, навичок, фахової майстерності, фізичних та психологічних якостей, необхідних для виконання обов’язків за посадою (спеціальністю) як у мирний час, так і в особливий період.