Зустріч з випускниками Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Добавлено: 30.10.2021 Переглянуто: 431

29 жовтня заступник начальника факультету телекомунікаційних систем ВІТІ підполковник Антон Ланко зустрівся з випускниками Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Під час зустрічі офіцер розповів правила прийому до інституту, тонкощі спеціальностей, умови навчання, а також відповів на запитання ліцеїстів.

Для кращого уявлення про інститут ліцеїстам було презентовано відеоряд про інститут та факультети інституту.

Наприкінці зустрічі, підполковник Антон Ланко побажав майбутнім вступникам наснаги та успіхів при вступі до військового вишу.

Дякуємо керівництву Київського військового ліцею імені Івана Богуна за представлену нагоду поспілкуватись із майбутніми абітурієнтами.