Курсанти ВІТІ доєдналися до челенджу #Жми_За_Тему

Добавлено: 28.10.2021 Переглянуто: 429

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вже другий рік поспіль беруть участь у челенджі в підтримку загиблого морського піхотинця Артема Корнева, який був майстром спорту України з пауерліфтингу.

Артем – один з перших втрачених морських піхотинців, представник 1 батальйону морської піхоти, що у 2014 стримували ворожий натиск та втрачали свої життя заради цілісності України.

Кожного року проводиться онлайн челендж пам’яті Артема з хештегом #Жми_за_Тему, до якого запрошуються усі бажаючі. Цього року додано трішки спортивного азарту для військових, силовиків або курсантів: в вас є можливість отримати подарунок від @nutrend_ukraine за перше, друге та третє місце!

У челенджі взяли участь курсанти

Михайло Лєбєдєв(маса тіла: 85, 9 кг) - маса піднятої штанги - 120 кг;

Максим Фесюн (маса тіла: 93 кг) - маса піднятої штанги - 120 кг;

Артем Крючков (маса тіла: 86,7 кг) - маса піднятої штанги- 130 кг;

Олексій Дубіль (маса тіла: 105,4 кг) - маса піднятої штанги- 120 кг;

Андрій Семенюк (маса тіла: 65,2 кг) - маса піднятої штанги - 115 кг.

Умовами конкурсу є:

Записати відео, на якому:

- Виконати вправу жим лежачи - максимальну вагу на одне повторення.

- Вказати свою вагу.

- Зафіксувати вагу штанги та блинів.

Переможця буде визначено за коефіцієнтом формули Вілкса, тому в багатьох є шанс перемогти!

Публікуйте відео в Instagram відмічаючи @navysportua , Facebook Друзі, не гайте часу! Онлайн челендж триває до 29 жовтня!

Герої не вмирають!