Сезон Zoom - зустрічей відкрито: офіцери та курсанти кафедри Кібербезпеки поспілкувались із ліцеїстами

Добавлено: 26.10.2021 Переглянуто: 427

26 жовтня відбулась онлайн-зустріч для ліцеїстів Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату.

До заходу доєдналися офіцери та курсанти кафедри Кібербезпеки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а також курсанти-випускники ліцею, які навчаються у ВІТІ.

Курсанти поділилися враженнями щодо навчання в інституті, дали поради для вступу до ВІТІ, а також відповіли на всі питання, порушені ліцеїстами.

Начальник кафедри Кібербезпеки полковник Владислав Чевардін ознайомив гостей онлайн-зустрічі з правилами прийому до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та розповів майбутнім абітурієнтам про специфіку навчання за спеціальністю 125 Кібербезпека.