Дозвілля у музейному просторі

Добавлено: 24.10.2021 Переглянуто: 390

Відвідування музеїв вихідними днями - гарна традиція курсантів ВІТІ.

Так, вже традиційно, 24 жовтня курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завітали до музею Становлення української нації та ознайомилися з його експозиціями.

В експозиції, площею 1800 квадратних метрів, розташовано 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до Джамали. Фігури поєднані у 26-ти сюжетних композиціях. Кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо- та відео-контент, запахи, це дає відвідувачу відчути атмосферу епохи, у якій він перебуває.

Також зв’язківці відвідали квіткову виставку «Історія кохання» на Співочому полі Печерського ландшафтного парку, яка створена з понад мільйонів бутонів хризантем.

Далі - більше! Бери приклад з курсантів ВІТІ - долучайся до музейних вихідних.