Фінал чотирьох першої в історії Всеукраїнської Шкільної ліги

Добавлено: 18.05.2017 Переглянуто: 809

17-18 травня на базі нашого інституту відбувся Фінал чотирьох першої в історії Всеукраїнської “Шкільної ліги”. Южненські школярі у неймовірно драматичному протистоянні перемогли столичну школу № 204 ("Домінанта") — 18:17. В іншому півфінальному поєдинку запорізька школа №109 була сильнішою за команду школи № 2 з міста Кам`янка-Бузька Львівської області 25:4. У напрочуд емоційному матчі за перше місце команда Южного перемогла команду запорізької школи № 109. Третє місце посіла команда столичної школи № 204 ("Домінанта"), яка виявилась сильнішою за представників міста Кам`янка-Бузька. Нагадаємо, що учасниками фінального етапу стали переможці регіональних турнірів.

Турнір завершився нагородженням та урочистою церемонією закриття змагань, під час якої учасників привітали олімпійський призер Олена Яценко, президент Федерації гандболу Андрій Мельник, голова Комітету Фізичної культури і спорту МОН України Вадим Стеценко, заступник начальника Військового інституту телекомунікації та інформатизації Віталій Тарасов та інші почесні гості.