Вихідні з музеями та виставками курсантів ВІТІ

Добавлено: 17.10.2021 Переглянуто: 446

Субота та неділя, напевно, найулюбленіші дні будь-якої людини. Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв не є виключенням, адже у вихідні можна не тільки відпочити, а й провести час із користю.

Традиційно курсанти ВІТІ вихідними відвідують видатні музеї та виставки столиці.

Ці вихідні не стали виключенням. 17 жовтня курсанти-зв’язківці відвідали

Виставку Цифрове майбутнє армії;

Національний музей історії України у Другій світовій війні;

Національний військово-історичний музей;

Музей Гетьманства.

Важлива роль у формуванні духовної особистості належить культурологічному вихованню. Саме тому культурологічна робота в інституті є невід’ємною складовою освітньо-виховного процесу.

Проводьте час цікаво та з користю, беріть приклад з курсантів ВІТІ.