У ВІТІ вшанували пам’ять загиблих захисників України

Добавлено: 14.10.2021 Переглянуто: 411

14 жовтня в День захисників і захисниць України у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вшанували пам'ять українських воїнів, які поклали свої життя захищаючи незалежність рідної країни.

Схиливши голови у хвилині мовчання курсанти та офіцери віддали шану всім полеглим у боротьбі за вільну Україну, зокрема і офіцерів-зв’язківців, загиблих випускників інституту: Героя України генерал-майора Максима Шаповала, полковників − Бориса Кифоренка, Ігоря Павлова, Віктора Соснюка, підполковників – Артура Музику, Святослава Василенка, майорів – Віктора Хмелецького, Якова Губу, Павла Балагланова, Віктора Хмельницького, Олега Андрійця, капітанів − Сергія Білокобильського, Олега Обухівського, Сергія Лимаря, Олексія Сковородіна, Ігоря Горбенка, Ігоря Сніжка, Олексія Богуславського, Віталія Гончарука, Олексія Коновалова.

Право урочисто покласти квіти до меморіалу загиблих було надано курсантам факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку.

На вшануванні був присутній оркестр Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Ми пам'ятаємо!