УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Уроки мужності тривають: військовослужбовці факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку відвідали гімназію імені Лесі Українки

Добавлено: 12.10.2021 Переглянуто: 131


З нагоди Дня захисників та захисниць України військовослужбовці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводять національно-патріотичні заходи у школах Печерського району міста Київ.

Так, 12 жовтня, курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку під керівництвом заступника начальника факультету стали гостями Гімназії №117 імені Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов. Військовослужбовці зустрілись із гімназистами 10а та 10б класів Гімназії.

Під час Уроку мужності курсанти розповіли учням про прийдешнє свято захисників та захисниць, проходження військової служби, життєдіяльність Військового інституту та його сучасні спеціальності, а також поділились посиланнями на сторінки ВІТІ у соціальних мережах. Учні та військовослужбовці вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Наприкінці заходу було організовано інтерактивне спілкування «Питання-відповідь».

Дітлахи отримали від зустрічі лише позитивні емоції, а також запросили офіцерів та курсантів в гості на День Збройних Сил України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх