Військовослужбовці факультету інформаційних технологій ВІТІ провели «Уроки мужності» для учнів

Добавлено: 12.10.2021 Переглянуто: 94

11 жовтня 2021 року курсанти факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут провели Урок мужності в спеціалізованій школі 47 імені Антона Семеновича Макаренко.

Метою проведення патріотичного заходу стало: підвищення престижу військової служби; формуванні національно-патріотичної свідомості у молоді, їх готовності до захисту своєї держави; наведення прикладів мужності та героїзму учасників операції Об'єднаних сил (АТО).

Напередодні Дня захисників і захисниць України, курсанти Салітицький Ю. В., Шелудько М. О., Швець З.В., Сорокотяга М. В. ознайомили учнів 11- тих класів з історією інституту, діяльністю кожного з факультетів, умовами підготовки курсантів звязківців за такими сучасним спеціальностями як: комп’ютерні науки та інформаційні технології, комп’ютерна інженерія, телекомунікації та радіотехніка, кібербезпека, озброєння та військова техніка, перспективами військової служби майбутніх професіоналів військової справи.